İletişim: 0551 170 4757

İptal ve İade Şartları

İptal ve İade Politikası

 

Ürün Değişimi

Aldığınız ürünü değiştirmek isterseniz, teslimatı takiben 7 iş günü içinde bize "0551 170 47 57" numaralı telefondan ulaşarak değişim talebinde bulunmanız gerekmektedir. Değişim için ürünün kullanılmamış, etiketi zarar görmemiş ve orijinal kondisyonunu koruyor olması şarttır. Ürün aksesuarları varsa, bunların da eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Değişim ve iade işlemleri sırasında kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır. İndirimli ürünlerde değişim veya iade kabul edilmemektedir.

Değişim için ürünlerinizi PTT Kargo ile, WhatsApp üzerinden sağlanacak olan özel anlaşma kodumuz kullanılarak göndermeniz gerekmektedir. Belirtilen yöntem dışında yapılan gönderimler kabul edilmeyecektir.

 

İade Politikası

Sitemizde iade işlemi bulunmamaktadır; yalnızca ürün değişimi yapılmaktadır.

 

Hatalı Ürün Değişimi

Satın alınan ürünün hatalı çıkması durumunda, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde "0551 170 47 57" numaralı telefondan bize ulaşarak bilgilendirme yapılmalıdır. İletişim sonrası, ürünü kargo şirketi aracılığıyla tarafımıza ulaştırmanız durumunda, hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Ürünün hatası müşteri kullanımından kaynaklanıyorsa veya 7 günlük süre zarfında kullanılmışsa, iade veya değişim yapılmayacaktır.

 

Not: Outlet ve indirimli ürünlerde değişim veya iade işlemi mümkün değildir.