İletişim: 0551 170 4757

Teslimat Bilgisi

Kargo ücreti ne kadar?

Kargolarımız Türkiye'nin her iline Yurtiçi veya Ptt Kargo ile gönderilmektedir kargo ücreti  kapıda ödeme dahil  50 TL'dir. 

 

Yurtdışı/KKTC Siparişleri

Yurtdışına ve KKTC ye sipariş yollanmaktadır. Kargo ücreti paketin büyüklüğüne ve hangi ülkeden yapıldığına göre farklılık gösterir. PTT kargo ile gönderilmektedir.

 

Kapıda Ödeme

Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı 50 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyit alınacaktır. Bu ödeme seçeneğinde ödemenizi nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.Anlaşmalı Kargo haricinde hiç bir şekilde diğer anlaşmalı kargo firmalarına fatura tutarı ödemesi yapmayınız.Tüm teslimde ödemeli siparişleriniz için geçerlidir. 2 veya daha fazla ürün aldığınızda bu ücret değişmez.

 

Hediye göndermek istiyorum. Fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı verebilir miyim?

MinigiminCicileri.com 'da verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim etmektedir. Gönderilen hediye paketlerinde irsaliyede fiyat belirtilmeden ürününüz alıcıya teslim edilmekte fatura ise bilahare fatura adresinize postalanmaktadır. Hediye aldığınız ürünlerde alışveriş aşamasında 'Fatura ve Teslimat adresi farklı' seçeneğini işaretlemeniz durumunda fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz.

 

Hafta Sonun Siparişleri

Cuma günü öğle 16.00'dan önce verilen siparişler,  Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cumartesi  günü 16.00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

 

Sipariş İptali

Minigimin cicileri stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutmaktadır. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı Miniğimin Cicileri sorumlu tutulamaz.

 

Adres

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

 

Stok

Firmamız ofis mağazacılığı değil gerçek mağaza ve stoklarına dayalı bir sanal mağazacılık çalışması içerisinde de olsa tüm bazı stoklarımızda bulunmamaktadır. Hemen al butonu aktif olan ürünler bu ürün stoklarımızda olduğunu yada tedarik edebileceğini göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler de irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

Teslimat Süresi

Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 2, en geç 10 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 10 günlük süre azami olup uygulamada genelde 2-4 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır.